Personalo atrankos grupė, UAB

Etikečių klijuotojai Karmėlavoje!

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 500 €
Skelbimas galioja iki:2018-03-21
Įmonės veiklos sritis:Gamyba
Darbo pobūdis:Darbo pobūdis:

Skubiai dirbti sandėlyje ieškome etikečių klijuotojų
Darbo pobūdis: Etikečių klijavimas ant dėžių
(produkcija vaisiai) darbas nėra fiziškai sunkus tinka moterims ir vyrams.

Darbo valandos: Slenkančiu grafiku po 12 h. 8:00-20:00 h
Grafikas sudaromas mėnesiui į priekį pradėjus dirbti!
Atlyginimas 500 eur/h į rankas, atskaičius mokesčius

Darbo vieta Karmėlavoje (netoli Kauno oro uosto)
Darbas laikino pobūdžio 1-2 mėn su galimybe terminą prasitęsti.
Darbo pradžia Kovo 1 dieną.Reikalavimai
  • patirtis gamyboje arba pagalbiniuose darbuose.
  • darbštumas
  • Galimybė dirbti slenkančiu grafiku
  • Galimybė pradėti dirbti kovo 1 dieną.
Mes jums siūlome:

Atlyginimą nuo 500 eurų į rankas
Laikino pobūdžio darbą su galimybe dirbti iki kol susirasite pastovų.
Visas soc. garantijas
Laiku mokamą atlyginimą
Kontaktinis telefonas: +37061457777
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2018-03-21 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...