Personalo atrankos grupė, Private limited liability company

Etikečių klijuotojai Karmėlavoje!

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 500 €
Advert is valid until:2018-03-21
Company activity field:Production
Job description:Darbo pobūdis:

Skubiai dirbti sandėlyje ieškome etikečių klijuotojų
Darbo pobūdis: Etikečių klijavimas ant dėžių
(produkcija vaisiai) darbas nėra fiziškai sunkus tinka moterims ir vyrams.

Darbo valandos: Slenkančiu grafiku po 12 h. 8:00-20:00 h
Grafikas sudaromas mėnesiui į priekį pradėjus dirbti!
Atlyginimas 500 eur/h į rankas, atskaičius mokesčius

Darbo vieta Karmėlavoje (netoli Kauno oro uosto)
Darbas laikino pobūdžio 1-2 mėn su galimybe terminą prasitęsti.
Darbo pradžia Kovo 1 dieną.Reikalavimai
  • patirtis gamyboje arba pagalbiniuose darbuose.
  • darbštumas
  • Galimybė dirbti slenkančiu grafiku
  • Galimybė pradėti dirbti kovo 1 dieną.
Mes jums siūlome:

Atlyginimą nuo 500 eurų į rankas
Laikino pobūdžio darbą su galimybe dirbti iki kol susirasite pastovų.
Visas soc. garantijas
Laiku mokamą atlyginimą
Contact phone number: +37061457777
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-03-21 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...