Personalo atrankos grupė, ЗАО

Etikečių klijuotojai Karmėlavoje!

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 500 €
Объявление действительно до:2018-03-21
Сфера деятельности предприятия:Производство
Характер работы:Darbo pobūdis:

Skubiai dirbti sandėlyje ieškome etikečių klijuotojų
Darbo pobūdis: Etikečių klijavimas ant dėžių
(produkcija vaisiai) darbas nėra fiziškai sunkus tinka moterims ir vyrams.

Darbo valandos: Slenkančiu grafiku po 12 h. 8:00-20:00 h
Grafikas sudaromas mėnesiui į priekį pradėjus dirbti!
Atlyginimas 500 eur/h į rankas, atskaičius mokesčius

Darbo vieta Karmėlavoje (netoli Kauno oro uosto)
Darbas laikino pobūdžio 1-2 mėn su galimybe terminą prasitęsti.
Darbo pradžia Kovo 1 dieną.Reikalavimai
  • patirtis gamyboje arba pagalbiniuose darbuose.
  • darbštumas
  • Galimybė dirbti slenkančiu grafiku
  • Galimybė pradėti dirbti kovo 1 dieną.
Mes jums siūlome:

Atlyginimą nuo 500 eurų į rankas
Laikino pobūdžio darbą su galimybe dirbti iki kol susirasite pastovų.
Visas soc. garantijas
Laiku mokamą atlyginimą
Контактный телефон: +37061457777
Больше объявлений о работе >>
Время действия этого объявления о работе закончилось 2018-03-21 Больше объявлений о работе >
При возникновении вопросов пишите нам.
Мы будем очень благодарны, если вы сообщите нам о любых замеченных на сайте
ошибках или недостающих функциях.
Обращаюсь по поводу:
Ваше имя:
Адрес электронной почты:
Телефон(не обязательно):
Вопросы, пожелания:
Пожалуйста, ждите...