randu.lt
Pamiršk, ką žinojai apie mus, nes tai buvo vakar. Pokyčiai ir iššūkiai yra užkoduoti mūsų DNR, nes tik mąstydamas kaip Nr. 1 gali tapti Nr. 1. Mes nuolat keičiame dalykus ir keičiamės patys. Tam reikia drąsos. Tam reikia lankstumo. Atkaklumo veikti. Ir atvirumo. Atrasti, suprasti, priimti. Tam reikia darbo aplinkos, kur turėtum teisę klysti. Išmokti. Bandyti iš naujo. Bet svarbiausia, tam reikia talentingų žmonių. Tokių, kaip tu? ​ Kodėl "Tele2"? KOMANDA, KURI DRĮSTA Čia nėra griežtos hierarchijos. Esame viena didelė komanda, kuri sprendimus priima greitai ir lanksčiai. Turime erdvę ir išteklių ambicingiems tikslams įgyvendinti. Eksperimentuoti. Nes tik taip beprotiškos idėjos gali tapti realybe: „Tele2“ namas – skristi, 4G internetas vežti automobilį ar suskambėti muzikos garsais. Mus vadina inovacijų lyderiais. Bet į priekį mus veda ne titulai. Tiesiog esame laisvi išdrįsti. VIETA, KURI IŠLAISVINA Čia tavimi pasitiki. Ir tiki, kad sumaniai pasitelkdamas technologijas pats atrasi tau reikalingą pusiausvyrą tarp darbo ir gyvenimo. Tiksliau, tarp gyvenimo ir darbo. O įgyta laisvė skatina kiekvieną kartą siekti daugiau, nei iš tavęs tikimasi. Todėl čia negauname atlyginimo. Mes jį užsidirbame. Komanda išliekame net ir po darbo – kartu sportuojame, keliaujame, švenčiame, darome gerus darbus. Nieko keista, kad ir savo draugams rekomenduojame prisijungti prie „Tele2“ šeimos. KULTŪRA, KURI AUGINA Esi pats atsakingas už tai, ką ir kaip šiandien nuveiksi, kad „Tele2“ augtų. Mokymosi tempas greitas. Tikslai ambicingi. Bet jei jautiesi tarsi įmestas į vandenį, neapsigauk. Visada yra šalia komanda, kuri padės, jei tik reikės. Bet kol kas – spręsk pats. Tai „Tele2“ būdas auginti tavo talentą ir leisti jam atsiskleisti. Nepraleisk savo šanso!

Tele2

Pardavimų vadybininkas

Dalintis
Atlyginimas atskaičius mokesčius600―2400 €
Skelbimas galioja iki:2019-10-31
Darbo pobūdis:

Apie poziciją

Šiuo metu ieškome Pardavimų vadybininko, kuris prisijungtų prie pardavėjų komandos "Tele2" salone Vilniuje. Būsi "Tele2" veidas ir išmanių idėjų skleidėjas - žmogus, nuo kurio tiesiogiai priklausys kompanijos rezultatai ir klientų pasitenkinimo jausmas. Turėsi puikią erdvę parodyti esantis kiečiausiu pardavėju ir gilinti žinias apie mobiliųjų technologijų tendencijas. Veiksmo pas mus daug, pažadam - nuobodu nebus! Tikimės, kad Tau bus įdomu: - konsultuoti klientus salone ir atsakyti į jiems kylančius klausimus dėl turimų "Tele2" paslaugų ir produktų; - parduoti "Tele2" paslaugas ir produktus tiek tiesiogiai, tiek bendraujant su esamais klientais telefonu; - edukuoti klientus ir rūpintis, kad jie žengtų koja kojon su telekomunikacijų naujovėmis; - prižiūrėti tvarką ir švarą salone, atlikti prekių inventorizaciją.

Mes siūlome

Draudimas nuo nelaimingų atsitikimų 24/7 Įvairūs Tele2 produktai ir paslaugos: - telefonas ir mokėjimo planas su solidžiu limitu. - neribotas Laisvas internetas! - specialus mokėjimo planas šeimos nariams. - įvairūs mokymai, konferencijos, seminarai, šventės ir komandos formavimo renginiai! - Spotify, TVPremium ir kt.

Reikalavimai

Tikimės, jog Tu: - turi pardavimų ir/ar klientų aptarnavimo patirties, Tau tai patinka ir sekasi (pardavimų patirtis telekomunikacijų srityje - privalumas); - domiesi technologijomis ir telekomunikacijų rinkos tendencijomis; - noriai prisiimti asmeninę atsakomybę už Tau paskirtas užduotis; - turi puikius lietuvių kalbos įgūdžius (žodžiu ir raštu).

Darbo laikas

Slenkantis grafikas pagal prekybos centrų darbo valandas

Atlygis

600 - 2.400 EUR prieš mokesčius Bazinis atlyginimas - 600 Eur, su priedais siekia 2400 Eur ir daugiau (neatskaičius mokesčių). Atlyginimo dydis nėra ribojamas, priklauso nuo pasiektų rezultatų.

Norite kandidatuoti? Spauskite "Siųsti CV".
Siųsti CV
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2019-10-31 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...