randu.lt
Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

Gi Group Lithuania

Pamainos vadovas sandėlyje (NAKTINIS DARBAS - 1 SAV. DIRBAMA/1 SAV. LAISVA)

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 800 €
Skelbimas galioja iki:2021-02-13
Darbo pobūdis:

Apie poziciją

Darbo pobūdis: • pamainos darbuotojų darbo organizavimas; • prekių išdavimas ir kontrolė; • vairuotojų maršrutų planavimas; • efektyvus sandėlio darbų įgyvendinimo organizavimas.

Mes siūlome

Patogus darbo grafikas NAKTINE PAMAINA - 1SAV. DIRBAMA/1 SAV ILSIMASI Galimybė gauti priedus už kokybišką darbą Darbas stabilioje tarptautinėje kompanijoje Tiesioginis įdarbinimas įmonėje

Reikalavimai

Ko tikimės iš jūsų: • panašaus darbo patirties; • kompiuterinio raštingumo (MS Office paketas); • el. krautuvo pažymėjimas būtų privalumas; • pareigingumo ir organizuotumo.

Darbo laikas

NAKTINĖ PAMAINA (1 SAV. DIRBAMA/1 SAV. LAISVA) 5 DD PO 12 VAL.

Atlygis

Nuo 800 EUR į rankas

Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2021-02-13 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...