randu.lt
AB „Vakarų laivų gamykla“ įmonių grupė yra viena didžiausių inžinerinės pramonės įmonių Lietuvoje, kuri vienija 18 įvairios specializacijos įmonių. Įmonių grupės pagrindinės veiklos yra laivų statyba, laivų remontas ir modernizavimas, uosto krovos darbai bei sandėlių nuoma, metalo konstrukcijų gamyba, metalo apdirbimas ir cinkavimo paslaugos, techninio tiekimo bei transporto paslaugos. Ilgametės patirties, daugiau kaip 1900 aukštos kvalifikacijos darbuotojų, palankios infrastruktūros ir inovatyvios įrangos dėka, AB „Vakarų laivų gamykla“ grupės įmonės teikia aukštos kokybės paslaugas, sutartais terminais bei už konkurencingą kainą.

AB Vakarų laivų gamykla

Elektros projektavimo inžinierius (-ė)

Dalintis
Atlyginimas atskaičius mokesčius1500―2000 €
Skelbimas galioja iki:2020-10-09
Darbo pobūdis:

Apie poziciją

Jūs būsite atsakingas už elektroninių dalių, komponentų, elektroninės įrangos integruotų grandinių, kitų aparatūros sistemų ar elektrotechnikos programų projektavimą, kūrimą, modifikavimą ir vertinimą.

Mes siūlome

Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų galiojantį visą parą LT ir užsienyje Asmenines tobulėjimo bei karjeros perspektyvas puikioje komandoje Galimybę kurti ateitį kartu su VLG įmonių grupe Susisieksime su pasirinktais kandidatais

Reikalavimai

Manome, kad Jums geriausiai sektųsi, jei Jūs: Turite patirties elektros projektavime, projekto skaičiavimo srityje; suprantate apie laivo elektros sistemas; dujinių turbinų variklius, pagalbinius variklius, laivų aptarnavimo dyzelinius generatorius ir skirstomuosius skydus; dirbate su AutoCad programa ir kita programine įranga; esate įgijęs universitetinį arba kolegijinį išsilavinimą (inžinerijos) srityje; geras anglų, lietuvių kalbų žinias (rusų kalba būtų privalumas).

Darbo laikas

Nuo I-IV 7 - 16 val., V 7 - 15 val.

Atlygis

1.500 - 2.000 EUR į rankas

Norite kandidatuoti? Spauskite "Siųsti CV".
Siųsti CV
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2020-10-09 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...