Kandidatuoti pagal šį skelbimą
randu.lt
Drąsiai kreipkitės net jei netinka siūlomas darbas - turime daug klientų ir įvairaus pobūdžio darbų, tad galime jums padėti. Gi Group yra viena iš lyderiaujančių personalo atrankos ir valdymo įmonių pasaulyje. Veikiame keturiuose žemynuose, 57 valstybėse ir turime 20 metų patirties. Mes žinome, kad norintiems dirbti visada atsiras darbo! Daugiau darbo skelbimų įvairiuose miestuose rasite čia: http://gigroup.lt/

Gi Group Lithuania

Elektronikos remonto specialistas (-ė)

Dalintis
Atlyginimas atskaičius mokesčius1100―1200 €
Skelbimas galioja iki:2021-02-13
Darbo pobūdis:

Apie poziciją

-Gedimų paieška, analizė ir remontas elektronikos gaminiuose; -Nekokybiškų komponentų analizė; -Sisteminių gedimų analizė ir jų mažinimas; -Gaminių testavimas; -Gedimų registravimas apskaitos sistemose.

Mes siūlome

-Galimybę įgyti vertingos patirties didelėje ir stabilioje įmonėje; -Darbą su naujausia programine ir technine įranga; -Motyvuojantį ir laiku mokamą sutartą atlyginimą; -Karjeros galimybės; -Nuolatinio tobulėjimo ir mokymosi galimybes.

Reikalavimai

-Analoginės bei skaitmeninės elektronikos išmanymas; -Elektronikos principinių schemų skaitymas; -Atvadinių ir paviršinių komponentų litavimo įgūdžiai; -Anglų kalbos pagrindai.

Darbo laikas

8 - 16:30 val.

Atlygis

1.100 - 1.200 EUR prieš mokesčius

Norite kandidatuoti? Spauskite "Siųsti CV".
Siųsti CV
Daugiau darbo skelbimų >>
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...