Akvasanita, Private limited liability company

Vyr. sandėlininkas - gamybos vadovas

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 1000 €
Advert is valid until:2019-07-31
Job description:Ieškomas vyr. sandėlininkas - brigados vadovas.

Darbo pobūdis:

* Atvykstančių prekių priėmimas, atrinkimas - išdavimas;

* Pagamintos produkcijos priėmimas, sandėliavimas;

* Žaliavų gamybai priėmimas, likučių kontrolė;

* Pakrovimo ir iškrovimo darbų organizavimai;

* Bendra prekių likučių kotrolė, revizijų atlikimas; ataskaitų ruošimas;

* Tvarkos sandėlyje palaikymas,

* Kelių žmonių darbo laiko organizavimas ir kontrolė.

Reikalavimai

* Atsakingas požiūris į darbą ir noras dirbti;

* Sugebėjimas vadovauti ir organizuoti keletos žmonių darbą.

* B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

* Panašaus darbo patirtis sandėlininko ar gamybos vadovo pozicijoje - didelis privalumas;

Mes siūlome:

* Darbo priemones, darbinius rūbus, avalynę;
* Konkurencingą, visuomet laiku mokamą atlyginimą;
* Darbo valandos : 8 - 17 ( savaitgaliai poilsio dienos) ;
* Atlyginimo kilimo realias galimybes atsižvelgiant i Jūsų pastangas ir darbo rezultatą;

Contact phone number: 860200060
More job adverts >>
This job advert has expired 2019-07-31 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...