Best Baltic Hotels

Best Baltic Hotels, Private limited liability company

Viešbučio administratorius(-ė) Kaune, BEST BALTIC viešbutyje KAUNAS

Advert is valid until:2018-06-30
Company activity field:Services
Job description:Mes manome, jog viešbučio registratūra – tai viešbučio veidas, o registratūros darbuotojai yra patys svarbiausi!

Darbo aprašymas
Darbas pamainomis (slenkantis darbo grafikas, 11 val. pamaina, dieninės ir naktinės pamainos), tad nesunku suderinti net su dieninėmis studijomis.

Jūs būsite atsakingas už:
    malonų viešbučio svečių priėmimą, išlydėjimą ir dėmesį visos viešnagės metu;
    visapusiškos informacijos suteikimą svečiams, konferencijų dalyviams ir viešbučio darbuotojams;
    teisingą ir savalaikį rezervacijų bei kitų duomenų suvedimą į viešbučio programą New Hotel.

Reikalavimai
Jei esate pozityvus, dėmesingas, lankstus, norite dirbti dinamiškoje aplinkoje ir bendrauti su įvairiausių tautybių žmonėmis - šis darbas Jums! Puikūs bendravimo ir darbo kompiuteriu įgūdžiai, anglų kalba, paslaugumas, komunikabilumas, sąžiningumas, reprezentatyvi išvaizda ir plati šypsena – Jūsų darbo įrankiai. Panašaus darbo patirtis ir dar viena užsienio kalba būtų didelis privalumas!

Įmonė siūlo
Įdomų bei atsakingą darbą viešbučių grupėje;
Palaikančią ir draugišką komandą;
Galimybę augti, mokytis ir kilti karjeros laiptais;
Socialines garantijas;
Motyvuojantį darbo užmokestį.

Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis tel. Nr. 8 618 31066.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.
Konfidencialumas garantuojamas.

Contact phone number: +370 618 31066
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-06-30 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...