LAVISOS LEZ TERMINALAS, Private limited liability company

Vadybininkas

Advert is valid until:2018-12-22
Job description:Darbo pobūdis
Dokumentų priėmimas iš krovinį pristačiusių asmenų bei krovinio išleidimas, duomenų suvedimas į sandėlio apskaitos programą, kontaktavimas su klientu. Kiti papildomi darbai.
Reikalavimai
  • Geri kompiuteriniai įgūdžiai;
  • Rusų kalbos mokėjimas (anglų k. –privalumas);
  • Geri bendravimo įgūdžiai;
  • Atidumas, kruopštumas, lojalumas, atsakingumas.
Mes jums siūlome
Draugišką kolektyvą bei tvarkingas darbo sąlygas. Aprūpiname visomis darbui reikalingimis priemonėmis. Neturinčius patirties apmokome.
Contact phone number: 8-37-244084
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-12-22 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...