Baltic Proservices

Baltic Proservices, Private limited liability company

Transporto vadybininkas (-ė)

Atlyginimas atskaičius mokesčius800―1500 €
Advert is valid until:2020-12-31
Job description:Darbo pobūdis
  • tarptautinių pervežimų (Vakarų Europoje) transporto maršrutų planavimas;
  • transporto judėjimo kontroliavimas ir valdymas;
  • tolimųjų reisų vairuotojų darbo organizavimas ir kontrolė;
  • bendravimas su vairuotojais (dauguma jų - rusakalbiai);
  • dokumentų administravimas;
  • probleminių situacijų sprendimas.
Reikalavimai
  • geri anglų ir rusų kalbų įgūdžiai;
  • vadybinio darbo transporto srityje su nuosavu transportu patirtis;
  • derybiniai įgūdžiai, komunikabilumas.
Mes jums siūlome
  • lankstų darbo grafiką;
  • galimybę dirbti ir iš namų Kaune, Vilniuje, Alytuje, Marijampolėje;
  • motyvuojančią darbo užmokesčio sistemą su fiksuota dalimi ir priedais priklausančiais nuo darbo rezultatų,
  • profesinio tobulėjimo galimybes.
Contact phone number: +37068312102
More job adverts >>
This job advert has expired 2020-12-31 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...