"Marino projektai"

"Marino projektai", Private limited liability company

TINKUOTOJAS. SKUBUS IŠVYKIMAS!

Atlyginimas atskaičius mokesčius2500―3600 €
Advert is valid until:2021-05-14
Job description:Darbo pobūdis

SIENŲ TINKAVIMO DARBAI
  • Tinkavimas gipsiniu tinku
  • Tinkavimas kalkiniu tinku rankiniu būdu
  • Tinkavimas kalkiniu cementiniu tinku mechaniniu būdu
Reikalavimai

Darbo PATIRTIS ne mažiau 1 metų - PRIVALOMA;
anglų, vokiečių kalbos mokėjimas - privalumas;
galimybė vykti nuosavu automobiliu - privalumas;
savarankiškumas, pavestų užduočių sąžiningas vykdymas.Mes jums siūlomeVisus reikalingus įrankius efektyviam darbui atlikti;
Sąžiningą ir rezultatais grįstą atlygį;
Lankstų komandiruočių grafiką;
Geras, nemokamas gyvenimo sąlygas;
Kelionių suorganizavimą nuo namų iki darbo
Contact phone number: +37064529703
"Marino projektai" http://www.marinoprojects.com

UAB "Marino projektai" Laivuose(jachtose,megajachtose,kruiziniuose) ir pramoniniuose objektuose projektavimo,ŠVOK,izoliavimo,interjero apdailos ir baldų montavimo darbai.Profesionalios komandos dirba: Vokietijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Olandijoje, Danijoje, Kroatijoje, Estijoje, Anglijoje, Islandijoje, Japonijoje,Kinijoje,Singapūre ir kt.šalyse.

www.marinoprojects.com
More job adverts >>
This job advert has expired 2021-05-14 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...