Teisės riba, Private limited liability company

Teisininkas (-ė)

Atlyginimas atskaičius mokesčius600―900 €
Advert is valid until:2021-03-08
Job description:Siūlomo darbo aprašymas:
  • procesinių ir kitų teisinių dokumentų rengimas
  • teismų praktikos ir teisės aktų analizė bei sisteminimas
  • savarankiškas teisinių situacijų vertinimas ir teisinių išvadų teikimas
Requirements for employee:Reikalavimai (privalumai):
  • aukštasis universitetinis teisinis išsilavinimas (magistro kvalifikacinis laipsnis)
  • ne mažesnė nei vienerių metų teisinio darbo patirtis/praktika
  • geri procesinių ir kitų dokumentų rengimo įgūdžiai
  • puikūs argumentavimo įgūdžiai žodžiu ir raštu
  • lietuvių ir anglų kalbos žinios raštu ir žodžiu
  • puikūs organizaciniai, problemų sprendimo, analitiniai ir bendravimo įgūdžiai
  • stiprus loginis mąstymas, kruopštumas, kūrybiškumas
  • gebėjimas dirbti individualiai ir komandoje
  • geras anglų kalbos mokėjimas

Benefits:Rusų kalba raštu žodžiu
Company offers:Siūlome:
  • įdomų ir dinamišką darbą savo srities profesionalų komandoje, kuri įkvėps Jus įgyti vertingos patirties
  • gerą atmosferą biure ir draugišką kolektyvą bei geranorišką komandą
  • pakankamai platų savarankiškumą ir iniciatyvą skatinančią aplinką
  • motyvuojantį darbo užmokestį
  • karjeros galimybes
  • darbą miesto centre
Contact phone number: +37060545421

Teisinės paslaugos. Skolų išieškojimas. Įmonių steigimas, pardavimas
More job adverts >>
This job advert has expired 2021-03-08 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...