Hydropool LT

Hydropool LT, Private limited liability company

MONTUOTOJAS

Advert is valid until:2019-01-31
Company activity field:Construction, real estate
Job description:Darbo pobūdis
• Technologinės baseinų įrangos instaliacijos darbai;
• Gedimų šalinimas;
• Įrangos periodinė priežiūra;
• Darbas 2-3 žmonių komandoje.

Reikalavimai
• komunikabilumas;
• vairuotojo pažymėjimas (B kategorija);
• techninis išsilavinimas (elektronika, inžinerija, santechnika), gali būti studentas;
• komandinio darbo patirtis;
• patirtis santechnikos/inžinerijos srityse.

Mes jums siūlome
• Puikias galimybes dirbti ir tobulėti sėkmingai augančioje kompanijoje;
• Įdomų ir atsakingą darbą;
• Socialines garantijas;
• Darbo patirtį bei kvalifikaciją atitinkantį atlyginimą, motyvacinius priedus;
• Darbą draugiškame kolektyve;
• Visas darbui reikalingas priemones;

Requirements for employee:Reikalavimai
Company offers:Mes jums siūlome

Contact phone number: 837333012
Hydropool LT http://www.visibaseinai.lt

Visų tipų baseinų (vidaus, lauko, viešų įstaigų, individualių namų) - įrengimas. Gelžbetoniniai, hidromasažiniai SPA baseinai - įrengimas. Baseinų, pirčių projektavimo darbai (pagal užsakymus).
More job adverts >>
This job advert has expired 2019-01-31 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...