Personalo atrankos grupė, Private limited liability company

STALIUS - STAKLININKAS (Tarptautinė kompanija)

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 870 €
Advert is valid until:2017-10-27
Company activity field:Production
Job description:Tarptautinei norvegų medinių durų ir langų gamybos įmonei reikalingas STALIUS - STAKLININKAS.

Darbo pobūdis: medinių stumdomų durų rėmų ir kitų detalių profiliavimas su keturpusėmis staklėmis (Leadermac LMC-823H)
Darbo laikas 8:00-17:00h Savaitgaliai laisvi!

Atlyginimas 870 eurų į rankas/atskaičius mokesčius. Siūlome ir papildomą galimybę užsidirbti per mėn prie nurodyto atlyginimo 200+ eurų dirbant viršvalandžius!

Darbas Kauno r. (už prekybos centro Mega ~14km Klaipėdos kryptimi)

TIESIOGINIS ĮDARBINIMAS ĮMONĖJE!!!Reikalavimai- Staliaus staklininko pažymėjimas
- Patirtis dirbant su medžio masyvu. (didelis privalumas)
- Atsakingumas
- Galimybė darbą pradėti nedelsiantMes jums siūlome-Visas soc. garantijas
-Legalų darbą
-Laiku mokamą atlyginimą
-Galimybę dirbti nuolatinai
AtlyginimasNuo 870 Eur atskaičiavus mokesčius
Contact phone number: +37061457777
More job adverts >>
This job advert has expired 2017-10-27 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...