Personalo atrankos grupė, Private limited liability company

SKUBIAI DARBUOTOJA GAMYBOJE (Taikos pr.)

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 460 €
Advert is valid until:2018-03-20
Company activity field:Production
Job description:Darbo pobūdis:
Ieškome darbuotojų dirbti prie įvairių nedidelių detalių surinkimo, patikros, pakavimo. Detalės smulkios, nedidelės, darbas fiziškai nesunkus, stovimo pobūdžio, reikalingas greitis.

Darbas dvejomis pamainomis:

I SAV 06:00-14:30
II SAV 14:30:23:00 (dirbant vakarinėje pamainoje apmokamas taksi, miesto ribose, grįžimui namo)

Savaitgaliai laisvi, galima dirbti papildomai - mokama dvigubu tarifu.

Vietoje nemokama kava ir arbata. Darbas moteriškame kolektyve.

Reikalavimai:
Galimybė pradėti dirbti iš karto
Pageidautina patirtis gamyboje, sandėliavime ir pan.

Mes jums siūlome:
Yra bonusinė sistema už įvykdytas normas ir kokybę.
Galimi viršvalandžiai savaitgaliais (apmokami papildomai dvigubu tarifu);
Atlyginimas nuo 460 Eur į rankas. Darbas Taikos pr.
Contact phone number: +37061457777
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-03-20 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...