Superbox
SUPERBOX – sparčiai auganti pakuočių el. parduotuvė Baltijos šalyse. Šiuo metu produkciją parduodame ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje bei Suomijoje. Jau visai netrukus SUPERBOX startuos su nauja el. parduotuvės versija ir toliau tęs plėtrą į kitas šalis. Ieškome naujų išmanių mūsų komandos narių, kurie galėtų prisidėti prie SUPERBOX augimo. Tikimės rasti iniciatyvius ir smalsius kolegas, kurie nebijotų naujų technologijų ir norėtų kartu tobulėti ir mokytis.

Superbox, UAB

Sandėlio darbuotojas (-a)

Atlyginimas atskaičius mokesčius800―1000 €
Skelbimas galioja iki:2024-08-03
Darbo pobūdis:
Ieškome atsakingo ir atidaus sandėlio darbuotojo (-os) SUPERBOX fizinėje parduotuvėje-sandėlyje Kaune, Raudondvario pl. 150. (Darbo laikas I-V nuo 8:00 iki 17:00 su pietų pertrauka.) Kviečiame į savo jauną ir energingą komandą, kuri priima iššūkius ir išsprendžia juos drauge. Vertiname nuolatinį mokymąsi ir tobulėjimą, todėl ieškome kolegos, kuris norėtų augti kartu su mumis.

  • Užsakymų surinkimas ir išsiuntimas.
  • Prekių palečių priėmimas ir išrūšiavimas.
  • Sandėlio tvarkos priežiūra.
  • Pagalba pardavėjoms-konsultantėms.

Mes siūlome:
  • Malonų bendravimą ir draugišką kolektyvą;
  • Metinius priedus;
  • Nemokamas pramogas;
  • Karjeros perspektyvas augančioje kompanijoje.
Atlyginimas1200-1400 €/mėn. neatskaičius mokesčių.
Atlyginimas priklauso nuo darbuotojo kvalifikacijos bei patirties.
Daugiau informacijos telefonu: +37069912612
Reikalavimai darbuotojui:
  • Gebėjimas dirbti komandoje bei dinamiškoje aplinkoje;
  • Atsakingumas ir sąžiningumas, greita orientacija.
Privalumai:
  • B kategorijos pažymėjimas;
  • Autokrautuvo pažymėjimas.
Kontaktinis telefonas: +37061151135
Superbox http://https://www.superbox.lt

SUPERBOX – sparčiai auganti pakuočių el. parduotuvė Baltijos šalyse. Šiuo metu produkciją parduodame ne tik Lietuvoje, bet ir Latvijoje, Estijoje bei Suomijoje.
Jau visai netrukus SUPERBOX startuos su nauja el. parduotuvės versija ir toliau tęs plėtrą į kitas šalis.
Ieškome naujų išmanių mūsų komandos narių, kurie galėtų prisidėti prie SUPERBOX augimo. Tikimės rasti iniciatyvius ir smalsius kolegas, kurie nebijotų naujų technologijų ir norėtų kartu tobulėti ir mokytis.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2024-08-03 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...