BOLTLITA, Private limited liability company

Reikalingas (-a) sandėlio darbuotojas(-a) - vairuotojas (-a) (tvirtinimo detalių srityje)

Atlyginimas atskaičius mokesčius800―1000 €
Advert is valid until:2022-04-30
Job description:Reikalingas (-a)
sandėlio darbuotojas(-a) -
vairuotojas (-a)
(tvirtinimo detalių srityje)

Įmonė, prekiaujanti tvirtino detalėmis ir įrankiais, ieško sandėlio darbuotojo (-os) – vairuotojo (-os) tvirtinimo detalių sandėlyje.

Darbo pobūdis:

  • Prekių priėmimas, rūšiavimas, atkrovimas.
  • Prekių atkrovimas pagal sąskaitas faktūras.
  • Prekių išvežimas klientams.
  • Tvarkos palaikymas sandėlyje..
Reikalavimai darbuotojui:

  • Darbo patirtis sandėlyje;
  • B kat. vairuotojo pažymėjimas;
  • Atsakingumas, pareigingumas;
Privalumai:

  • Mobilios platformos, autokrautuvų pažymėjimai
  • Darbo patirtis tvirtinimo detalių srityje
Įmonė siūlo:

  • Atlyginimas priklauso nuo darbuotojo darbo patirties (750-850 eur bandomuoju laikotarpiu, vėliau iki 1000 eur, atskaičius mokesčius);
  • Įmonės automobilis;
  • Visos reikalingos priemonės;
Darbo vieta : Kaunas. Tačiau pas klientus reikia vykti ir į kitus miestus.

CV SIŲSTI ELEKTRONINIU PAŠTU:

Contact phone number: +37037000000
More job adverts >>
This job advert has expired 2022-04-30 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...