ARTVYDAS

ARTVYDAS, Private limited liability company

Radijas TAU 102,9 FM Laidų vedėjas

Advert is valid until:2018-10-31
Job description:Darbo pobūdis
  • vakarinių laidų vedimas;
  • bendravimas su žmonėmis tiesioginiame eteryje;
  • nuolatinis domėjimasis pasaulio naujienomis;
  • grafiko laikymasis
Reikalavimai
  • atsakingumas, veržlumas, kūrybiškumas;
  • nebijoti mikrofono ir būti išgirstam radijo eterio bangomis;
  • kalbėti ir skaityti sklandžia lietuvių kalba bei domėtis įvairiausiomis gyvenimo sritimis;
  • drąsiai priimti iššūkius ir mėgti bendrauti.
Mes jums siūlome
  • Nuolatos naujovių ir išbandymų nestokojantį eterį;
  • Darbą su profesionalia ir idėjų nestokojančia radijo laidų komanda;
  • Karjeros galimybes.
  • Gerą nuotaiką!

    SAVO CV SIŲSKITE: karjera @ tau.lt
Contact phone number: 837210330
ARTVYDAS

Radijas TAU – seniausia radijo stotis Kaune, transliuojanti Kauno mieste ir 70 kilometrų spinduliu aplink Kauną.
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-10-31 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...