Personalo atrankos grupė, Private limited liability company

Prekybos centro darbuotojai Kaune ir rajone

Atlyginimas atskaičius mokesčius480―550 €
Advert is valid until:2021-02-22
Job description:Darbo pobūdis

Mažmeninės MAISTO PREKIŲ parduotuvės tinklui, šiuo metu ieškome:

  • pardavėjos (-o) - kasininkės (-o), darbo laikas 10-23 val. 4 darbo/4 poilsio dienos
  • valytojos (-o), darbo laikas 7-20 val. 4 darbo/4 poilsio dienos

Darbo pobūdis:
pardavėjo (-os) darbo vietoje - darbas prie kasos, naujų prekių išdėstymas lentynose, jų galiojimo laiko priežiūra ir kt.
valytojos darbo vietoje - švaros ir tvarkos palaikymas parduotuvėje.

Šiuo metu turime vietų:
Vandžiogalos g.
Mildos g.
Lubinų g.

APMOKOME DARBO VIETOJE!

Atlyginimas nuo 480 eurų į rankas, atskaičius mokesčius.
Priklausomai nuo Jūsų kvalifikacijos - po mėnesio atlyginimas kyla!

Realu užsidirbti 480-550 Eur į rankas, jau atskaičius mokesčius.Reikalavimai
  • panašaus darbo patirtis (privalumas)
  • noras ir nusiteikimas darbui
Mes jums siūlome
  • nemokamą transportą dirbant iki 23 val.
  • darbuotojo nuolaidas parduotuvių tinkle
  • visas socialines garantijas
  • laiku mokamą atlyginimą
Contact phone number: +37061457777
More job adverts >>
This job advert has expired 2021-02-22 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...