randu.lt
Sėkmingai dirbanti logistikos įmonė plečia savo veiklą ir kviečia prisijungti prie savo komandos!

NNL Termo UAB

Prekių skirstytojas (-a) šaldytame sandėlyje

Atlyginimas atskaičius mokesčius700―1000 €
Advert is valid until:2020-06-25
Job description:

Apie poziciją

Darbo pobūdis: • Darbas šaldytų (- 18 C) maisto produktų sandėlyje; • Darbas su logistikos kompiuterine įranga; • Priimtos produkcijos paskirstymas pagal pristatymo taškus; • Užduočių vykdymas; • Kokybiškas prekių sukrovimas pagal nustatytą tvarką; • Surinktų užsakymų paruošimas transportavimui (vyniojimas plėvele); • Darbas sezoninis (iki rugpjūčio mėnesio pabaigos).

Mes siūlome

Mes jums siūlome: • Stabilų ir laiku mokamą atlyginimą; • Draugišką kolektyvą; • Aprūpinimą šiltais darbo drabužiais ir avalyne; • Mokymus darbo vietoje; • Nemokamą kavą, arbatą, vaisius, bandeles; • Dalinai apmokamą kelionę į/iš darbo arba pilną viešojo transporto išlaidų kompensavimą.

Reikalavimai

Reikalavimai: • Gera fizinė sveikata; • Atidumas ir greita orientacija; • Atsakingumas, punktualumas.

Darbo laikas

5 darbo dienos per savaitę pagal slenkantį darbo grafiką nuo 8:00 iki 17:00 val. Sekmadienis visada laisva diena, kita laisva diena - savaitės eigoje

Atlygis

700 - 1.000 EUR į rankas Atlyginimas priklauso nuo rezultatų

More job adverts >>
This job advert has expired 2020-06-25 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...