Kamida

Kamida, Private limited liability company

Personalo vadybininkė (-as)

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 600 €
Advert is valid until:2019-03-19
Job description:Darbo pobūdis
  • Įdarbinimo proceso išmanymas ir kontrolė - pageidautina praktika ne LR piliečių;
  • Personalo apskaitos dokumentų rengimas ir administravimas, įdarbinimas, atleidimas, įsakymai ir pan.;
  • Dokumentų galiojimo kontrolė;
  • Bendravimas su valstybinėmis institucijomis, bankais (VDI, VKTI, LDB, Migracija ir pan.);
  • Ataskaitų teikimas;
  • Darbuotojų pritraukimas;
  • Vidinės komunikacijos vystymas.
Reikalavimai
  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Turėti personalo administravimo patirties, bent 1.5 metų;
  • Išmanyti LR Darbo kodeksą ir žinias taikyti praktikoje;
  • Būtinos puikios rusų bei anglų kalbų žinios;
  • Puikūs komandinio darbo įgūdžiai;
  • Atsakingumas, kruopštumas, pastabumas detalėms;
  • Vairuotojo pažymėjimas.
Mes jums siūlome
  • Darbą profesionaliame kolektyve;
  • Patrauklias darbo sąlygas bei visas socialines garantijas;
  • Karjeros galimybes.
Atlyginimas Nuo 600 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
Contact phone number: +370 37 268960
Kamida http://www.kamida.lt

Tarptautinių pervežimų įmonė UAB „Kamida“ plečia savo veiklą ir ieško naujo komandos nario!
More job adverts >>
This job advert has expired 2019-03-19 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...