SOMO LT

SOMO LT, Private limited liability company

Darbų saugos vadybininkas

Advert is valid until:2017-10-20
Company activity field:Services
Job description:Darbo pobūdis:
- Darbas su naujai įsikūrusių ir vykdančių veiklą įmonių vadovais;
- Darbų saugos ir priešgaisrinės saugos mokymų organizavimas įmonių vadovams;
- Įmonės teikiamų paslaugų pristatymas ir klientų konsultavimas;
- Komercinių pasiūlymų rengimas ir užsakymų vykdymas;
- Aktyvi naujų klientų paieška;
- Duomenų bazės valdymas.

Reikalavimai:
- Didelis noras dirbti ir užsidirbti;
- Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
- Noras tobulėti ir mokytis;
- Sklandi ir taisyklinga lietuvių kalba.

Privalumai:
- Darbo patirtis pardavimuose telefonu;
- Darbo patirtis tiesioginiuose pardavimuose;
- Noras dirbti ir užsidirbti.

Mes Jums siūlome:
- Visas socialines garantijas;
- Laiku mokamą atlyginimą ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų.

Kita informacija:
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais Pardavimų vadybininko pareigoms užimti.

CV siųsti: ***
Contact phone number: 868260126
SOMO LT http://www.somo.lt

-- Darbuotojų saugos ir sveikatos dokumentų rinkinio rengimas atsižvelgiant į įmonės vykdomą veiklą, darbuotojų pareigybes bei naudojamus įrenginius darbams atlikti;
-- Mokymų organizavimas įmonių vadovams ir darbuotojams;
-- Gaisrinės ir civilinės saugos dokumentų rengimas atsižvelgiant į įmonės darbo aplinką bei patalpas;
-- Profesinės rizikos vertinimo organizavimas;
-- Deklaracijos, apie darbuotojų saugos ir sveikatos būklę įmonėje, užpildymas;
-- Periodinių paslaugų teikimas darbų saugos srityje.
More job adverts >>
This job advert has expired 2017-10-20 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...