randu.lt
UAB „Pharmanet" – tarptautinė darbuotojų paieškos, atrankos ir laikinojo įdarbinimo įmonė. Mūsų klientas – specializuota lauko ir vidaus vizualinės reklamos bei parodų ir prekių eksponavimo stendų gamybos įmonė.

Pharmanet, UAB

Pardavimo vadybininkas (-ė) reklamos gamybos srityje

Atlyginimas atskaičius mokesčius800―1500 €
Advert is valid until:2020-03-17
Job description:

Apie poziciją

Darbo aprašymas: Aktyvi naujų klientų paieška Lietuvos ir užsienio rinkose; Santykių palaikymas su esmais klientais; Klientų poreikio išsiaiškinimas bei geriausio sprendimo pasiūlymas; Preliminarių sąmatų sudarymas.

Mes siūlome

Įmonė siūlo: Tarptautinę patirtį reklamos gamybos srityje; Darbą jaunatviškame ir profesionaliame kolektyve; Motyvuojantį, laiku mokamą atlyginimą (800 - 1500 Eur/mėn. atskaičius mokesčius) bei papildomus priedus nuo rezultatų; Galimybę realizuoti save ir savo idėjas.

Reikalavimai

Panašaus darbo patirtis - didelis privalumas; Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai; Kompiuterinis raštingumas Excel; Anglų kalbos žinios bent B2 lygio; Vairuotojo pažymėjimas; Programos CorelDraw išmanymas - privalumas.

Darbo laikas

pilna darbo diena

Atlygis

800 - 1.500 EUR į rankas priedai prie atlyginimo, priklausantys nuo rezultatų

More job adverts >>
This job advert has expired 2020-03-17 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...