randu.lt
Emplonet - visada šalia esantis Jūsų partneris. Emplonet teikia aukščiausios kokybės personalo atrankos paslaugas, padedančias kurti ilgalaikius santykius, skatinančius verslo augimą bei įvairių sričių specialistų tobulėjimą.

UAB Emplonet

Operatorius (-ė) verpalų gamybos įmonėje

Atlyginimas atskaičius mokesčius739―997 €
Advert is valid until:2019-10-15
Job description:

Apie poziciją

Darbo pobūdis: - Darbas prie gamybos įrengimų; - Vilnos sudėjimas į įrengimą bei paleidimas veikimui; - Siūlų ritės iškėlimas iš įrengimo; - Gamybos proceso kontrolė bei priežiūra.

Mes siūlome

- Vertinga darbo patirtis bei galimybė kilti karjeroje (meistro pozicija); - Laiku mokamas atlyginimas, procentinis priedas nuo bendros gamybos; - Dalinė kompensacija kelionei į darbą bei maitinimui; - Geros darbo sąlygos; - Laiku mokamas atlyginimas, procentinis priedas nuo bendros gamybos; - Dalinė kompensacija kelionei į darbą bei maitinimui; - Geras darbo sąlygas.

Reikalavimai

- Galimybė dirbti stovimą darbą; - Atidumas, atsakingumas, darbštumas.

Darbo laikas

Darbą trimis pamainomis, savaitgaliai laisvi.

Atlygis

739 - 997 EUR prieš mokesčius

More job adverts >>
This job advert has expired 2019-10-15 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...