Baltec CNC Technologies

Baltec CNC Technologies, Private limited liability company

Metalo pjovėjas (-a) (analogiška patirtis nebūtina)

Atlyginimas atskaičius mokesčius750―800 €
Advert is valid until:2021-07-31
Job description:
Darbo pobūdis:

Metalo pjovimas su metalo pjovimo pjūklu, staklėmis.

Reikalavimai:
  • Pageidautina darbo patirtis metalo apdirbimo srityje arba gamyboje;
  • Motyvacija dirbti metalo apdirbimo srityje ir siekis nuolat tobulėti.
  • Analogiška darbinė patirtis NEBŪTINA! (skaityti brėžinius apmokome)
Darbas dviem pamainomis (I pamaina 6:00-14:30; II pamaina 14:00-22:30)

Mes Jums siūlome:
  • Apmokymus darbo vietoje;
  • Darbą šauniame kolektyve;
  • Atlyginimas: 750 - 800 €/mėn. į rankas;
  • Esant didelei motyvacijai, mokytis ir tapti CNC frezavimo įrenginių operatoriumi.
Dėl išsamesnės informacijos galite susisiekti telefonu:
8686 94866 arba cv si
ųskite ***

Daugiau informacijos apie mus galite rasti mūsų internetinėje svetainėje: www.baltec-cnc.com

Contact phone number: 868694866
Baltec CNC Technologies http://www.baltec-cnc.com

Beveik 20 metų sėkmingai dirbanti, stabili įmonė, teikianti įvairaus spektro metalo apdirbimo paslaugas. Didžioji dalis paslaugų eksportuojama į Vakarų šalis. Šiuo metu įmonėje dirba apie 125 darbuotojai, didžioji dalis jų - gamybos bazėje.
More job adverts >>
This job advert has expired 2021-07-31 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...