Rozalinda

Rozalinda, Private limited liability company

Kosmetikos pardavėjas (-a)

Atlyginimas atskaičius mokesčius600―900 €
Advert is valid until:2019-07-17
Job description:Naujai atsidarančiai kosmetikos parduotuvei ieškome pardavėjo (-os).

Darbo pobūdis
  • Aktyvus ir malonus bendravimas su klientais, prekių pristatymas, pardavimas;
  • Darbo vietos bei prekių priežiūra, tvarkos palaikymas.
  • Darbas kasos aparatu.
Reikalavimai
  • Anglų kalba;
  • Reprezentatyvumas;
  • Iniciatyvumas;
  • Atsakingumas.
Privalumai
  • Rusų kalbos mokėjimas;
  • Patirtis pardavimuose;
  • Domėjimasis grožio ir kosmetikos priemonėmis.
Mes jums siūlome
  • Įdomų darbą draugiškame kolektyve;
  • Laiku mokama darbo užmokestį;
  • Priedą priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • Darbą 40valandų per savaitę. Darbas slenkančiu grafiku. Kiekvieną mėnesį gaunasi dirbami bent 2 savaitgaliai.
Parduovės vieta
Kauno senamiestis.

Atlyginimas
600–1000 Eur atskaičius mokesčius.
Priklauso nuo rezultatų.
Su perspektyva didėti.

More job adverts >>
This job advert has expired 2019-07-17 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...