Baltic Mobiles

Baltic Mobiles, Private limited liability company

Konsultantas - Klientų aptarnavimo specialistas - Vadybininkas

Atlyginimas atskaičius mokesčius430―900 €
Advert is valid until:2018-08-21
Job description:Darbo pobūdis:
  • 1. Klientų aptarnavimas ir konsultavimas salone;
  • 2. Užsakymų priėmimas, siuntų paruošimas;
  • 3. Elektroninės parduotuvės administravimas;
  • 4. Prekių tvarkymas e-parduotuvėje ir salone;
  • 5. Lizingo sutarčių sudarymas;
  • 6. Konfliktinių situacijų su klientais sprendimas.
Reikalavimai:
  • 1. Greitas žinių įsisavinimas;
  • 2. Mokėjimas dirbti kompiuteriu;
  • 3. Darbo su kasa pagrindai;
  • 4. Gebėjimas greitai ir savarankiškai priimti sprendimą ir pasiūlyti tinkamą prekę klientui;
  • 5. Geros lietuvių kalbos gramatikos žinios;
  • 6. Darbo tvarkos taisyklių laikymasis;
  • 7. Atsakingumas, pareigingumas, sąžiningumas, noras tobulėti ir savintis naujas žinias.
Privalumai:
  • Patirtis pardavimų ir telekomunikacijų srityse būtų privalumas.
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas būtų privalumas.
Įmonė siūlo:
  • UAB “Baltic Mobiles” ieško veiklių žmonių darbui mobiliųjų telefonų salone Kaune. Jei tave domina telekomunikacijos, patinka bendravimas su žmonėmis, ieškai, kur galėtum realizuoti save – nedvejok, prisijunk prie mūsų!
  • Geros galimybės tobulėti, atlyginimas kintantis nuo pardavimų ir darbo rezultatų 430 - 900 Eur <
  • Tęsiantiems mokslus ir studijas nesikreipti - darbo laikas nesuderinamas.
Contact phone number: +37064252222
Baltic Mobiles http://balticmobiles.lt

Mūsų profesionalumas - didžiausias kokybės ir patikimumo garantas Jums!

Mes tikime, kad teikiame kokybiškiausias paslaugas, nes:

Mūsų darbuotojų komandą sudaro tik savo srities profesionalai;
gebame pateikti ypatingai patrauklias ir konkurencingas kainas;
siūlome plačiausią mobiliųjų telefonų ir jų priedų asortimentą Lietuvoje.

Pagrindiniai kriterijai, kuriais vadovaujamės:
Sąžiningumas
Profesionalumas
Atsakingumas
Greitis
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-08-21 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...