„Docinta“

„Docinta“, Private limited liability company

Ieškome lektoriaus vesti mokymus apskaitos programa „Centas“

Advert is valid until:2019-08-31
Company activity field:Services
Job description:UAB „Docinta“ ieško LEKTORIAUS Kaune vesti mokymus apskaitos programa „CENTAS“

Darbo pobūdis:
•Papildomas darbas vakarais arba savaitgaliais;
•Mokymų medžiagos išdėstymas;
•Praktinis mokymų dalyvių konsultavimas.

Mes siūlome:
•Sutartinį atlyginimą, priklausomai nuo grupių dydžio;
•Draugišką kolektyvą.

Reikalavimai kandidatams:
•Puiki lietuvių kalba;
•Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
•Praktinė patirtis apskaitos ir mokesčių srityse;
•Išmanyti apskaitos programą CENTAS;
•Kūrybiškumas;
•Iniciatyvumas.

Privalumas:
•Turėti individualios veiklos pažymą.

Gyvenimo aprašymus ir motyvacinius laiškus siųsti el. paštu ***

Contact phone number: 862059147
„Docinta“ http://www.docinta.lt

Buhalterinės apskaitos tvarkymo paslaugas teikianti įmonė.
More job adverts >>
This job advert has expired 2019-08-31 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...