Veiklos valdymo sprendimai
„Veiklos valdymo sprendimai“ – siekiantiems nuolat tobulėti! Mūsų tikslas – padėti darbuotojams atrasti džiuginančią veiklą ir darbdaviams – patikimus bei motyvuotus darbuotojus. Mes tikime, kad tik abipusiu atvirumu grįstas pokalbis suburia neįveikiamas komandas. Savo klientei, UAB "Sarbeka ir Ko", ieškome naujo komandos nario.

Veiklos valdymo sprendimai, UAB

Elektroninės parduotuvės administratorius (-ė) (0,5 etato)

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 500 €
Skelbimas galioja iki:2022-02-13
Darbo pobūdis:
  • Aprašų apie prekes ruošimas ir talpinimas;
  • Klientų užklausų atsakinėjimas elektroniniu paštu bei telefonu;
  • Siuntų supakavimas, lipdukų siuntoms rengimas, išsiuntimas;
  • Vadovo pavestų užduočių atlikimas;
  • Klientų apsilankymų internetinėje parduotuvėje srautų stebėjimas, analizė, skaičiaus didinimas būtų privalumas.
  • Darbas 0,5 etato (20 val. per sav.).
Reikalavimai darbuotojui:
  • Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas (IT ar marketingo srityje privalumas);
  • Darbo patirtis administruojant elektroninę parduotuvę ar kitas IT sistemas;
  • Savarankiškumas, kruopštumas ir laiko planavimas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Įmonė siūlo:
  • Hibridinę darbo vietą (dalis iš namų, dalis iš ofiso) ir lankstų darbo laiką;
  • Įgyti naujų žinių ir patirties dalyvaujant naujų IT platformų diegime;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Papildomus priedus atsižvelgiant į darbo rezultatus.

Kontaktinis telefonas: +370 684 01758
Veiklos valdymo sprendimai http://www.veiklosvaldymas.lt

UAB "Veiklos Valdymo Sprendimai" - personalo ir karjeros valdymo partneris, padedantis ugdymo, darbo santykių ir paradoksų klausimais.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2022-02-13 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...