Specialistas

Specialistas, UAB

Eksporto ir tiekimo projektų vadybininkas

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 1800 €
Skelbimas galioja iki:2023-01-31
Darbo pobūdis:Naujų rinkų paieška ir analizė: Europa, Azija; naujų partnerių pritraukimas iš ES ir už ES ribų; bendradarbiavimas su apvalios medienos prekybininkais organizavimas; sutarčių sudarymas, įvykdymo ir terminų kontrolė, pristatymų organizavimas; derybų vedimas; užsakymų sudarymas ir kontrolė; gamybos kontrolė.
Reikalavimai darbuotojui:Logistikos procesų žinojimas – apvalios medienos transportavimas; jūrinės ir sausumos logistikos organizavimas; supratimas ir žinios pirkimų/pardavimų sferoje, dokumentų srauto valdymas ir reikiamų formalumų atlikimas.
Privalumai:Rusų, vokiečių, švedų kalbų mokėjimas būtų privalumas; 1 metų patirtis prekybos sferoje-apvalios medienos pirkimo/pardavimo; darbo patirtis tiekimo ir/arba medienos, lentų, medžio drožlių, granulių pardavimo srityje būtų privalumas; geri komunikaciniai gebėjimai, motyvacija ir disciplina, tikslo siekimas, tikslumas, gebėjimas užmegzti ryšius.
Įmonė siūlo:Visas socialines garantijas;
Socialiai atsakingą darbdavį;
Galimybę dirbti nuotoliniu būdu.
Kontaktinis telefonas: 865554298
Norite kandidatuoti? Spauskite "Siųsti CV".
Siųsti CV
Specialistas

Specialistas, UAB

Žmogiškųjų resursų valdymo įmonė: laikinasis įdarbinimas, administracinio personalo paieška ir atranka, personalo valdymas ir administravimas.
Daugiau darbo skelbimų >>
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...