Nowadays Technologies

Nowadays Technologies, Private limited liability company

CNC operatorius (-ė)

Atlyginimas atskaičius mokesčius1000―1200 €
Advert is valid until:2021-07-21
Job description:Darbo pobūdis
  • Standartinių gaminių iš stiklo pluošto kompozito apdirbimas CNC frezavimo staklėmis (dulkių nesukeliantis procesas, aušinama emulsija);
  • Gaminių paruošimas apdirbimui;
  • Gaminių nuvalymas po apdirbimo ir paruošimas kitiems gamybos etapams;
  • Brėžinių ir techninių specifikacijų analizavimas;
  • Atliekamų gamybos operacijų kokybės kontrolė;
  • Staklių priežiūra, valymas.
Reikalavimai
  • Brėžinių skaitymas ir supratimas;
  • Kruopštumas;
  • Darbo su CNC staklėmis patirtis;
  • Atsakingumas, pareigingumas, sąžiningumas;
  • Noras mokytis ir kelti profesinę kvalifikaciją.
Privalumai
  • Mokėjimas savarankiškai rašyti staklėms programas;
  • Gebėjimas parinkti parametrus, siekiant prailginti įrankio ilgaamžiškumą.
Mes jums siūlome
  • Geras darbo sąlygas šiuolaikinėje, modernioje įmonėje;
  • Draugiškus bei visuomet gelbstinčius kolegas;
  • Palankią aplinką realizuoti savo profesinius gebėjimus.
Contact phone number: +370 640 49925
Nowadays Technologies http://www.nowadaystech.net

Tarptautinė, aktyviai auganti inžinerijos kompanija, gaminanti aukštos technologijos gaminius iš kompozitinių medžiagų
More job adverts >>
This job advert has expired 2021-07-21 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...