UAB "Geometra", Private limited liability company

Buhalterė (-is)

Advert is valid until:2018-08-31
Job description:Darbo pobūdis
  • Buhalterinės apskaitos tvarkymą nuo pirminių dokumentų iki finansinės atskaitomybės parengimo;
  • Finansinių, mokestinių ataskaitų ir deklaracijų ruošimą bei teikimą;
  • Darbo užmokesčio skaičiavimą;
  • Sąskaitų administravimą;
  • Pagalbą komandai buhalterinės apskaitos klausimais.
  • Skolų su tiekėjais derinimas;
  • Komandiruočių forminimas;
  • Kuro apskaita.
Reikalavimai

Darbo patirtis ne mažiau 5 metų.
Aukštasis išsilavinimas (finansų, ekonomikos sritis - privalumas)
Rekomendacijos
Pareiginga, kruopšti, atidi.

Mes jums siūlome

Puikias darbo sąlygas, lankstų darbo grafiką, galimybę atlikti savo darbus, visas darbui reikalingas priemones.

Atlyginimas

Derybų klausimas

  • Saugias ir geras darbo sąlygas;
  • Visas socialines garantijas;
  • Konkurencingą, visada laiku mokamą ir darbo rezultatus atitinkantį atlyginimą;
  • Mokymus ir profesinio bei asmeninio tobulėjimo galimybes tarptautinėje kompanijoje;
  • Dinamišką darbą profesionaliame ir draugiškame kolektyve;
  • Visas priemones reikalingas darbui.
Contact phone number: +37065622399
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-08-31 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...