Mūsų draugai

Mūsų draugai, Private limited liability company

Automobilių nuomos vadybininkė ( -as) (darbas studentui)

Advert is valid until:2018-07-01
Company activity field:Services
Job description:Darbo pobūdis:
Tiesioginis klientų aptarnavimas: automobilių išdavimas ir priėmimas.
Nuomojamų transporto priemonių pristatymas klientams.
Kiti papildomi darbai, susiję su teikiamomis paslaugomis.
Darbo vieta - Karmėlava
Darbo laikas - savaitgaliai, darbo dienomis velai vakare,arba anksti ryte.
Vasaros metu yra galimybė dirbti pilnomis darbo dienomis ir užsidirbti daugiau

Reikalavimai:
Puikių planavimo ir prioritetų nustatymo gebėjimų
Puikus lietuvių kalbos mokėjimas (žodžiu ir raštu).
Vairuotojo pažymėjimas (B kategorija).
Geri vairavimo įgudžiai
Gebėjimas dirbti komandoje ir savarankiškai.
Komunikabilumas, atsakomybė ir greita orientacija
Anglų kalbos ir rusų kalbos žinios – privalumas

Mes jums siūlome:
Savirealizacijos galimybes
Patrauklią kompanijos motyvacinę sistemą
Draugišką ir energingą kolektyvą

Atlyginimas:
Nuo 300e
+ motyvacine sistema, arba pagal susitarima
Contact phone number: +37068231111
More job adverts >>
This job advert has expired 2018-07-01 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...