randu.lt
Esame paviršiaus aktyviųjų medžiagų bei biologinių produktų kūrėjai ir gamintojai. Realiai ieškome ne darbuotojo, o komandos nario. To, kuris gyvena žemės ūkiu, domisi naujovėmis, nori tobulėti ir dalintis patirtimi su kolegomis ir klientais. Tas, kuris savo žinias nori paversti nauda klientams, o savo pastangas - kliento globa.

UAB Nando Europe

AGRONOMAS-KONSULTANTAS

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 1200 €
Skelbimas galioja iki:2020-02-18
Darbo pobūdis:

Apie poziciją

• Ūkininkų ir žemės ūkio įmonių atstovų vizitavimas; • Konsultavimas dėl prekių grupių: kukurūzų sėklos, paviršiaus aktyvios medžiagos, biologiniai produktai, amino rūgštys; • Viso pardavimo proceso distribucinei įmonei (tarp ūkio ir pardavimo atstovo) priežiūra ir valdymas; • Darbas su verslo valdymo įrankiais CRM, analitinėmis programomis.

Mes siūlome

• Įdomų darbą motyvuotoje ir energingoje komandoje; • Visas sąlygas nuolatiniam profesiniam tobulėjimui - nuo mokymo kursų ir informacinių knygų iki pažangiausių paskaitų universitetuose bei geriausių pasaulio konferencijų; • Rutinos nebuvimą, kuomet kasdien susiduriama su vis naujais iššūkiais; • Prasmingą bei linksmą laiką komandos formavimo ir workshop‘ų metu; • Kad būsite savo lankstaus darbo laiko ir rezultatų savininkas.

Reikalavimai

• Turite aukštąjį išsilavinimą (agronomijos srityje privalumas); • Analogiško darbo patirtį; • Gebate suprasti bei susikalbėti rusų ir/arba anglų kalba; • Vairuojate automobilį; • Esate komunikabilus (-i), atsakingas (-a) bei savarankiškas (-a).

Darbo laikas

Būsite savo lankstaus darbo laiko ir rezultatų savininkas!

Atlygis

Nuo 1.200 EUR į rankas Fiksuota dalis priklauso nuo kandidato atitikimo pareigybės reikalavimams, kintama dalis - nuo pasiektų rezultatų.

Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2020-02-18 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...