Kamida

Kamida, Private limited liability company

Administratorė (ius)

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 500 €
Advert is valid until:2019-06-05
Job description:Darbo pobūdis
  • įmonės dokumentų ir informacijos srautų valdymas;
  • telefono skambučių/el.pašto srauto valdymas ir korespondencijos tvarkymas;
  • biuro administravimas ir veiklos koordinavimas;
  • svečių pasitikimas, informacijos telefonu teikimas, paskirstymas;
  • pagalba vadovams.
Reikalavimai
  • aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • pageidautina administracinio darbo patirtis;
  • raštvedybos išmanymas;
  • anglų ir rusų kalbos žinios;
  • geri bendravimo įgūdžiai;
  • atsakingumas, savarankiškumas, iniciatyvumas, noras dirbti ir tobulėti.
Mes jums siūlome
  • Apmokymus;
  • Įdomų, dinamišką ir atsakingą darbą;
  • Profesinio ir asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą.
Contact phone number: +370 37 268960
Kamida http://www.kamida.lt

Tarptautinių pervežimų įmonė UAB „Kamida“ plečia savo veiklą ir ieško naujo komandos nario!
More job adverts >>
This job advert has expired 2019-06-05 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...