"CorpusA"

"CorpusA", Private limited liability company

VĖDINIMO - KONDICIONAVIMO MEISTRAS (-Ė)

Atlyginimas atskaičius mokesčius900―1200 €
Advert is valid until:2020-12-24
Job description:VĖDINIMO - KONDICIONAVIMO MEISTRAS (-Ė)

Darbo pobūdis:
  • techniškai prižiūrėti, montuoti ir remontuoti oro vėdinimo ir kondicionavimo įrangą;
  • periodiškai tikrinti įrangos veikimą;
  • matuoti šaldymo įrangos efektyvumą;
  • montuoti ir remontuoti įvairias sistemos dalis (slopintuvus, sklendes ir kt.).

Reikalavimai:
  • elektriko iki 1000 v atestatas;
  • vėdinimo, kondicionavimo įrenginių priežiūros darbų patirtis;
  • vairuotojo pažymėjimas;
  • laiko planavimo įgūdžiai, atsakingumas.

Mes jums siūlome:
  • visas darbui reikalingas priemones (automobilį, kuro kortelę, visus darbui reikalingus įrankius, telefoną);
  • motyvuojančią atlygio sistemą;
  • karjeros galimybes;
  • socialines garantijas.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
Contact phone number: +37070033337
More job adverts >>
This job advert has expired 2020-12-24 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...