UAB NNL

UAB NNL, Private limited liability company

Vairuotojas(-a) - ekspeditorius (-ė) su C kat. su šaldytuvu

Atlyginimas atskaičius mokesčius1200―1300 €
Advert is valid until:2021-07-17
Job description:Darbo pobūdis:
  • Ledų pervežimas su ledų automobiliu po smulkius prekybos taškus Kauno regione;
  • Pasikrovimas Garliavos sandėlyje (dėžutėmis).
  • Vidutiniškai 30 taškų (sezono metu).
  • Ne sezono metu darbas su šaldytuvais po Lietuvą, transporto priemonė pakraunama sandėliuose (vidutiniškai 15-20 taškų per dieną).
Darbo grafikas:
  • 5 d.d.
  • sezono metu (sekmadienis-pirmadienis laivos dienos); ne sezono metu sekmadienis laisva diena, kita laisva diena savaitės eigoje;
  • 8 val. reikia būti pirmame taške.
Atlyginimas:
  • 1050-1300 €/mėn. į rankas
  • Priklauso nuo pristatytų taškų, pravažiuotų kilometrų, išvežto krovinių svorio ir atgaliniu kroviniu pll.
  • Nuo 50 eur už d.d. į rankas.
  • Vidutiniškai 1200 eur.mėn. į rankas.
Requirements for employee:Reikalavimai
  • C vairuotojo pažymėjimo kategorija;
  • panašaus darbo patirtis (bent 1 m.);
  • 95 kodas;
  • skaitmeninė tachografo kortelė;
  • atsakingumas, sąžiningumas.
Company offers:Mes jums siūlome
  • Darbą tarptautinėjė logistikos kompanijoje;
  • Laiku mokamą atlyginimą į banko sąskaitą;
  • Dalinę kuro kompensaciją kelionei į/iš darbo;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Aprūpiname darbui reikiamomis priemonėmis.
Contact phone number: 861823393
UAB NNL

UAB "NNL termo"
NNL įmonių grupė teikia aukščiausios kokybės temperatūrinės logistikos paslaugas Lietuvoje ir Europoje: gabena, sandėliuoja, komplektuoja, ženklina produkciją, taip pat vienintelė Lietuvoje teikia kompleksinę šviežios žuvies ir jūros gėrybių logistikos paslaugą.
Kviečiame Tave tapti mūsų darnios, draugiškos komandos nariu!
www.nnl.lt
More job adverts >>
This job advert has expired 2021-07-17 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...