Kilminė

Kilminė , Private limited liability company

Vidaus kontrolės skyriaus darbuotojas(-a)

Salary after taxes800―850 €
Advert is valid until:2023-02-13
Job description:Darbo pobūdis
  • Bendravimas su prekybos centro darbuotojais telefonu;
  • Prekybos centrų priežiūra kamerų pagalba;
  • Dokumentacijos rengimas;
  • Tvarkos prekybos centruose palaikymas;
  • Prekybos centro darbuotojų apsaugos užtikrinimas.

Darbo grafikas slenkantis. Darbo laikas 08:00-17:00 val.
Requirements for employee:Reikalavimai darbuotojui
  • Atidumas;
  • Komunikabilumas;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Anglų kalbos mokėjimas būtų privalumas;
  • B kategorijos teisės ir nuosavas automobilis, kurį galėtų naudoti darbo metu;
  • Įgudusio vartotojo žinios darbe su kompiuteriu būtų privalumas;
  • Patirtis neprivaloma.
Company offers:Įmonė siūlo
  • Atsakingą darbą šiuolaikiškoje kompanijoje;
  • Laiku ir sąžiningai mokamą darbo užmokestį;
  • Gerą vadovo - darbuotojo santykį;
  • Nuolaidas "Express Market" ir "Taupyk" prekybos centruose.

Contact phone number: +37065059554
Want to apply? Click "Send CV".
Send CV
Kilminė http://www.expressmarket.lt

„Express Market“ – sėkmingai Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos regionuose veikiantis prekybos centrų tinklas, kurio pagrindinė veikla - mažmeninė prekyba maisto produktais ir plataus vartojimo prekėmis.

Telefonas pasiteiravimui: +37065059554 Gabrielė
More job adverts >>
This job advert has expired 2023-02-13 More job adverts >
Should you have any queries please feel free to contact us
We would appreciate if you let us know of any errors or missing functions found
on the website
I‘m making an inquiry about:
Your name:
E-mail address:
Telephone number (optional):
Questions, requests:
Please wait...