Pirkimo taisyklės

  1. Už paslaugas apmokėti galima banko pavedimu, kredito kortele, SMS žinute ar kitu nurodytu būdu. Mokėjimo būdą galima pasirinkti užsakant paslaugą. Mokamos paslaugos yra aktyvuojamos ir teikiamos tik po apmokėjimo.
  2. Portalas turi teisę bet kada vienašališkai pakeisti užmokesčio už bet kurias mokamas paslaugas dydį bei mokėjimo tvarką. Laikoma, kad naudotojas apmokėjo už mokamą paslaugą, kai Portalo savininkas faktiškai gauna naudotojo mokėjimą.
  3. Po apmokėjimo, naudotojui, nurodytu el.paštu, yra išsiunčiama PVM sąskaitą. Visos PVM sąskaitos taip pat pateikiamos "Mokėjimų" skiltyje ir ten saugomos ne trumpiau kaip tris mėnesius.
  4. Apribojus ar sustabdžius naudotojo galimybę naudotis mokamomis paslaugomis ar naudotojui negavus ar laiku negavus mokamų paslaugų dėl kitų priežasčių, iškyrus atvejus dėl pažeistų portalo naudojimosi taisyklių, portalas, naudotojo prašymu, įsipareigoja pratęsti mokamų paslaugų teikimą naudotojui tam laikotarpiui, kurį nebuvo teikiamos mokamos paslaugos, arba neatlygintinai suteikti mokamų paslaugų, analogiškų nesuteiktoms paslaugoms.
  5. Portalas turi teisę profilaktinių darbų metu apriboti ar nutraukti paslaugų teikimą neribotam terminui. Jei numatomų profilaktinių darbų trukmė yra daugiau nei viena valanda, naudotojas, besinaudojantis mokamomis paslaugomis, yra informuojamas apie profilaktinių darbų pradžią el. paštu ir (ar) kitokiu pranešimu, ne vėliau kaip prieš 1 (vieną) valandą iki darbų pradžios. Tokiu atveju portalas gali, tačiau neprivalo, pratęsti mokamų paslaugų teikimą naudotojui tam laikotarpiui, kurį nebuvo teikiamos mokamos paslaugos, arba neatlygintinai suteikti mokamas paslaugas, analogiškas nesuteiktoms mokamoms paslaugoms.
  6. Užmokestis sumokėtas už mokamas paslaugas nėra grąžinamas jei:
    • naudotojas pažeidė portalo naudojimosi taisykles ir paslauga jam buvo sustabdyta;
    • naudotojas neišnaudojo visų užsakytų paslaugų limito ar trukmės ir paslaugų atsisakė.
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...