kamida services, UAB

Vidaus apdailos specialistai

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 2000 €
Skelbimas galioja iki:2020-03-16
Darbo pobūdis:Darbo aprašymas:
Darbui komandiruočių principu, statant/įrengiant
statinius Belgijoje, ieškome plataus profilio statybininkų komandos (2 ar 3 žmonių), kurie turėtų atitinkamą darbinę patirtį.
Darbo užduotys (sienų glaistymas, dažymas, plytelių klijavimas, gipso montavimo darbai, terasų įrengimas,
smulkūs darbai)
Reikalavimai:
  • Vairuotojo pažymėjimas;
  • Gebėjimas atlikti bendrus statybinius darbus ( vidaus ir lauko apdaila);
  • Gebėjimas priimti sprendimus;
  • Puikus anglų kalbos mokėjimas;

Įmonė siūlo
  • Transporto ir apgyvendinimo išlaidas apmokame;
  • Visų įdarbinimui reikiamų dokumentų sutvarkymą;
  • Konkurencingą atlyginimą;

CV siųsti arba skambinti nurodytais kontaktais:

Už personalo atranką atsakinga Vaida Karpienė
UAB, KAMIDA SERVICES
Mob. Tel. +370 65567450

Kontaktinis telefonas: 865567450

Kamida, UAB veikla - krovininio transporto paslaugos. Krovinių gabenimas standartiniais ir mega vilkikais, pilnų ir sukomplektuotų bei dalinių krovinių gabenimas. Mūsų veiklos spektrą sudaro krovinių gabenimas tentinėmis puspriekabėmis, savivartėmis puspriekabėmis, dviaukštėmis puspriekabėmis, cisternomis (vežame pavojingus, skystus, birius krovinius). Negabaritinių krovinių pervežimas atliekamas žemagrindžiais tralais
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2020-03-16 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...