RYTERNA GROUP

RYTERNA GROUP, UAB

GAMYBOS DARBININKAI

Skelbimas galioja iki:2018-05-31
Įmonės veiklos sritis:Gamyba
Darbo pobūdis:Lietuvos rinkoje pirmaujanti inovatyvi garažo vartų gamintoja UAB „Ryterna Group“ plečiasi ir šiuo metu ieško naujų darbuotojų.

Ieškome gamybos darbininkų(-ių):

- garažo vartų ir įėjimo durų surinkėjų;
- pagalbinių darbininkų(-ių);
- krovinių tvarkytojų ir krovėjų;
- dažytojų.

Reikalavimai darbuotojui:Jeigu Jūs sugebate darbo užduotis atlikti savarankiškai ir atsakingai, esate pareigingi, kruopštūs, gebate efektyviai bendradarbiauti su kolegomis ir greitai oreantuotis, atliekant paskirtas darbo užduotis bei neturite žalingų įpročių, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.

Privalumai:Privalumai: panašaus darbo patirtis gamybinėje įmonėje, langų ir durų gamybinėje įmonėje būtų privalumas, bet be patirties atėjusius darbuotojus, apmokome darbo vietose.
Įmonė siūlo:Mes Jums siūlome: pastovų darbą, geras darbo sąlygas ir visas darbui reikalingas priemones.

Darbo vieta: Kauno Lez, Industrijos g.5, Biruliškės, Kauno r. (patogus susisiekimas Jonava-Kaunas)

Kontaktinis telefonas: 837490990
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2018-05-31 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...