randu.lt
Įmonė užsiima lauko ir vidaus vizualinės reklamos bei parodų ir prekių eksponavimo stendų gamyba. Ieškome žmogaus, norinčio didžiuotis savo atliktu darbu. Jūs prisidėsite prie didžiausių vizualinių projektų Lietuvoje ir užsienyje įgyvendinimo. Mes vertiname kiekvieną detalę, todėl Jūsų darbas mums be galo svarbus. Su Jūsų pagalba pasieksime sėkmingiausius rezultatus. O jei Jums ši sritis nauja ir norite išbandyti savo jėgas, pažinti reklamos gamybos ypatumus — visą tai išmoksite pas mus. Vertiname Jūsų užsidegimą ir norą įgyti naujų sugebėjimų!

UAB Reklamos sistemos

Reklamos gamybos darbuotojas

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 700 €
Skelbimas galioja iki:2020-01-05
Darbo pobūdis:

Apie poziciją

• Reklamos montavimas • Reklaminių iškabų gamyba • Plastikų lankstymas • Plėvelių klijavimas

Mes siūlome

• Darbą su naujausiomis technologijomis. Prisidėsite ir prie nestandartinių, vienetinių gaminių įgyvendinimo • Nuolatinį asmeninį tobulėjimą ir savo kvalifikacijos kėlimą • Darbą jaunatviškame ir profesionaliame kolektyve • Geras darbo sąlygas ir visas rezultatyviam darbui reikalingas priemones

Reikalavimai

• Pastabumo ir darbštumo • Imlumo naujovėms • Gebėjimo dirbti komandoje • Privalumas, jei anksčiau esate dirbę su brėžiniais

Darbo laikas

7:30-16:30 val.

Atlygis

Nuo 700 EUR prieš mokesčius Priklauso nuo patirties

Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2020-01-05 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...