Technologijų era

Technologijų era, UAB

Produkto vadybininkas (-ė)

Atlyginimas atskaičius mokesčius650―1500 €
Skelbimas galioja iki:2020-10-03
Darbo pobūdis:Esame stabili, ilgametę darbo patirtį turinti įmonė. Jau 15 metų plėtojame veiklą elektroninės komercijos srityje. Šiuo metu ieškome PRODUKTO VADYBININKO (-ĖS), kuris (-i) papildytų mūsų šaunią komandą.

Būsite atsakingas (-a) už:
  • bendravimą su tiekėjais (darbą su esamais tiekėjais, naujų tiekėjų paiešką, derybas dėl tiekimo sąlygų);
  • prekių asortimento formavimą bei kainodarą;
  • prekių likučių stebėjimą, užsakymą iš tiekėjų bei reikiamo jų kiekio sandėliuose palaikymą;
  • marketingo ir pardavimų procesų koordinavimą.
Reikalavimai darbuotojui:Mes tikimės, kad Jūs:

  • turite patirties komercijos ir pirkimų srityje;
  • turite aukštąjį išsilavinimą;
  • mokate dirbti su MS Excel programa;
  • puikiai kalbate/rašote anglų kalba (kitų kalbų žinios – privalumas);
  • turite gerus derybų ir analitinius įgūdžius, esate iniciatyvus bei gebate planuoti savo laiką.
Privalumai:Darbo su eBay, Amazon, Shopify platformomis patirtis.
Įmonė siūlo:
  • įdomų ir kūrybingą darbą,
  • motyvacinius priedus,
  • galimybes įgyti naujų žinių bei tobulėti profesinėje srityje,
  • dalyvauti pasirinktuose, su atliekamomis užduotimis susijusiuose mokymuose,
  • visas socialines garantijas,
  • draugišką, bendrų tikslų siekiančią komandą ir smagias veiklas.
Kontaktinis telefonas: 8 656 2883

Esame stabili, ilgametę darbo patirtį turinti įmonė. Jau 15 metų plėtojame veiklą elektroninės komercijos srityje. Šiuo metu ieškome PIRKIMŲ VADYBININKO (-ĖS), kuris (-i) papildytų mūsų šaunią komandą.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2020-10-03 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...