Personalo atrankos grupė, UAB

Prekybos centro darbuotojai Kaune ir rajone

Atlyginimas atskaičius mokesčius480―550 €
Skelbimas galioja iki:2021-02-22
Darbo pobūdis:Darbo pobūdis

Mažmeninės MAISTO PREKIŲ parduotuvės tinklui, šiuo metu ieškome:

  • pardavėjos (-o) - kasininkės (-o), darbo laikas 10-23 val. 4 darbo/4 poilsio dienos
  • valytojos (-o), darbo laikas 7-20 val. 4 darbo/4 poilsio dienos

Darbo pobūdis:
pardavėjo (-os) darbo vietoje - darbas prie kasos, naujų prekių išdėstymas lentynose, jų galiojimo laiko priežiūra ir kt.
valytojos darbo vietoje - švaros ir tvarkos palaikymas parduotuvėje.

Šiuo metu turime vietų:
Vandžiogalos g.
Mildos g.
Lubinų g.

APMOKOME DARBO VIETOJE!

Atlyginimas nuo 480 eurų į rankas, atskaičius mokesčius.
Priklausomai nuo Jūsų kvalifikacijos - po mėnesio atlyginimas kyla!

Realu užsidirbti 480-550 Eur į rankas, jau atskaičius mokesčius.Reikalavimai
  • panašaus darbo patirtis (privalumas)
  • noras ir nusiteikimas darbui
Mes jums siūlome
  • nemokamą transportą dirbant iki 23 val.
  • darbuotojo nuolaidas parduotuvių tinkle
  • visas socialines garantijas
  • laiku mokamą atlyginimą
Kontaktinis telefonas: +37061457777
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2021-02-22 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...