Agmis

Agmis, UAB

Personalo paieškos ir atrankos specialisto (-ės)

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 1400 €
Skelbimas galioja iki:2021-05-31
Darbo pobūdis:Jei Tu ieškai veržlios, dinamiškos ir draugiškos kompanijos bei nori prisidėti prie organizacijos augimo, atvedant geriausius talentus, ši vieta kaip tik Tau!

Tikimės, kad Tau bus įdomu:
  • Talpinti darbo skelbimus socialiniuose tinkluose ir kitose darbuotojų paieškos svetainėse;
  • Organizuoti darbuotojų paieškos ir atrankos procesus;
  • Nuolat bendrauti su potencialiais kandidatais iš Lietuvos ir užsienio šalių;
  • Aktyviai įsitraukti į kitas atrankų ir darbdavio įvaizdžio iniciatyvas.
Reikalavimai darbuotojui:
  • Tikimės, jog turi bent 1 metų darbo patirties IT personalo paieškos srityje;
  • Pasižymi iniciatyvumu, pozityvumu ir veržlumu, esi orientuotas(-a) į rezultatą, turi pokyčių valdymo įgūdžius bei gebi dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Domiesi personalo, darbo rinkos ir verslo aplinka;
  • Gerai moki anglų kalbą žodžiu/raštu.
Įmonė siūlo:
  • Draugišką kolektyvą;
  • Komandines pramogas;
  • Modernų ofisą;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Galimybę tobulėti ir įgauti profesinius įgūdžius patikimoje ir perspektyvioje organizacijoje.
Kontaktinis telefonas: +37065207049
Agmis

Agmis, UAB

UAB "AGMIS" - jūsų partneris kuriant inovatyvius mobiliųjų technologijų ir internetinius sprendimus. Būdami vieni iš didžiausių Lietuvos mobiliųjų sprendimų kūrėjų, turime sukaupę didelę patirtį kuriant ir projektuojant Android, iOS ir mobilaus interneto aplikacijas bei šiomis technologijomis besiremiančius verslo sprendimus.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2021-05-31 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...