Baltic Furniture Components
UAB „Baltic Furniture Components“ - bendra su užsienio kapitalu įmonė, įsteigta 2006 m. sausio 12 d. Įmonė naujausios kartos technologine įranga gamina bei realizuoja vonios, virtuvės, svetainės baldų fasadines dalis iš medienos plaušo plokštės dengtos PVC plėvele. Tai leidžia įmonės pirkėjams pasiūlyti platų formos, dizaino ir spalvų pasirinkimą. Tai pirmoji įmonė Lietuvoje, gaminanti tokią produkciją, todėl bendrovės komanda prisiima iššūkį tapti regiono lyderiu šios produkcijos gamybos pramonės šakoje. Vadovaudamasi tarptautiniais darbo ir kokybės standartais, greitai ir sėkmingai pradėjusi veiklą, UAB „Baltic Furniture Components“ turi konkrečias savo darbo vizijas ir perspektyvas. Vystydama gamybą ir rinkodarą, diegdama inovacijas ir pačias pažangiausias technologijas, įmonė didina gamybos apimtis ir siekia produkciją realizuoti ir kitose rinkose.

Baltic Furniture Components, UAB

Pagalbinis darbininkas

Dalintis
Atlyginimas atskaičius mokesčius500―1000 €
Skelbimas galioja iki:2018-04-26
Įmonės veiklos sritis:Gamyba
Darbo pobūdis:Tau nereikia važiuoti į Angliją, nes ir Lietuvoje galima uždirbti tiek pat!
Netiki? Prisijunk prie mūsų komandos, ir jei stengsies, taip, kaip stengtumeis Anglijoje, Tu uždirbsi 1000 Eur per mėnesį ir gyvensi su savo šeima, o ne dar su 7 svetimais žmonėmis viename kambaryje ir NEMOKAMAI kada panorėjęs, galėsi sportuoti mūsų sporto klube!. Žinoma tai galioja tik tuomet, jei nori DIRBTI ir užsidirbti, o ne GAUTI pinigus. Darbas 3 pamainomis: savaitgaliai laisvi. Pamainos keičias kas savaitę (6:00-14:30, 14:30-23;00, 23:00-06:00). Esam tarptautinė kompanija, didžiuojamės tuo, todėl visos socialinės garantijos yra mūsų garbės reikalas. Mes Tau galime pažadėti bazinę algą nuo 500 eur "į rankas", o kintama dalis priklausys nuo Tavo paties pastangų. Skelbime pateiktas atlyginimų vidurkis. CV siųsk el.paštu *** ir mes su Tavim susisieksime.
Apmokome, darbo patirtis nebūtina.
Privalumai: panaši darbo patirtis, staliaus kvalifikacija, profesinis išsilavinimas


Reikalavimai darbuotojui:Noras dirbti ir užsidirbti, atsakomybės jausmas
Privalumai:Patirtis medienos apdirbimo srityje
Įmonė siūlo:Darbą perspektyvioje, modernioje kompanijoje, galimybę augti ir tobulėti.
Kontaktinis telefonas: 837208721
Norite kandidatuoti? Spauskite "Siųsti CV".
Siųsti CV
Baltic Furniture Components

Baltic Furniture Components, UAB

UAB „Baltic Furniture Components“ - bendra su užsienio kapitalu įmonė, įsteigta 2006 m. sausio 12 d.

Įmonė naujausios kartos technologine įranga gamina bei realizuoja vonios, virtuvės, svetainės baldų fasadines dalis iš medienos plaušo plokštės dengtos PVC plėvele. Tai leidžia įmonės pirkėjams pasiūlyti platų formos, dizaino ir spalvų pasirinkimą.
Mūsų vizija - būti greičiausiai prisitaikančia kompanija.
Mūsų misija - kurti pridedamąją vertę klientams greičiausiai prisitaikant prie jų ir besikeičiančių rinkos reikalavimų, užsitikrinant ilgalaikę finansinę sėkmę.

Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2018-04-26 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...