PhoneFix.lt

PhoneFix.lt, Ind.v.

Mobiliųjų telefonų meistras - technikas.

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 600 €
Skelbimas galioja iki:2018-05-09
Įmonės veiklos sritis:Telekomunikacijos, elektronika
Darbo pobūdis:Telefonų bei planšetinių kompiuterių ekranų keitimas, lietimui jautrių stikliukų keitimas, telefonų bei planšetinių kompiuterių remontas.

Ieškome atsakakingo asmens, kuriam būtų įdomu dirbti šioje srityje.
Jeigu neturite patirties, galime Jus apmokyti. Svarbiausia - Jūsų noras mokytis ir susidomėjimas šia sritimi.
Reikalavimai darbuotojui:-Mobiliųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių konstrukcijos ir veikimo supratimas (siūlome galimybę mokytis)
-Atsakingumas
-Kruopštumas
-Atidumas
-Noras atlikti darbą kokybiškai
Privalumai:-Patirtis mobiliųjų telefonų ir/ar kompiuterių remonte.
Įmonė siūlo:-Įdomų darbą bei tobulėjimo galimybes
-Laiku mokamą atlyginimą
-Švarias, tvarkingas darbo patalpas ir visą reikalingą įrangą.
-Darbą Kauno centre.

Kontaktinis telefonas: +370 639 70116
PhoneFix.lt http://phonefix.lt

PhoneFix.lt - mobiliosios įrangos remonto centras.
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2018-05-09 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...