DHL LIETUVA
DHL (www.dhl.lt) - pasaulyje pirmaujanti skubių siuntų ir logistikos kompanija, klientams siūlanti pažangiausias skubių siuntų ir krovinių gabenimo oro, jūrų ir sausumos transportu paslaugas ir sprendimus į 228 pasaulio šalių. 400 000 profesionali darbuotojų komanda DHL klientams garantuoja greitas ir patikimas paslaugas ir visada siekia viršyti kliento lūkesčius. DHL centrinė būstinė yra Bonoje, o 100 proc. jos akcijų priklauso Deutsche Post grupei. DHL Lietuvoje veikia nuo 1992 metų, šiuo metu kompanijoje dirba 180 darbuotojų.

DHL LIETUVA, UAB

Kurjeris Kauno mieste

Dalintis
Skelbimas galioja iki:2018-03-31
Įmonės veiklos sritis:Logistika
Darbo pobūdis:Nustatytu laiku paimti iš kliento ar pristatyti klientui siuntinius ir dokumentusReikalavimai darbuotojui:Vairuotojo pažymėjimas ir nepriekaištingi vairavimo įgūdžiai (ne mažiau nei 2 m. vairavimo patirtis). Gera orientacija Kauno mieste.

Puikus kurjeris dirba greitai, darbą padaro gerai iš pirmo karto, mėgsta tai, ką daro, yra patikimas, punktualus, mandagus ir atsakingas.

Įmonė siūlo:- Stabilų darbą kompanijoje, kuriai svarbus darbuotojų pasitenkinimas ir kuri siekia aukščiausių paslaugų kokybės standartų.

- Visas socialines garantijas.

Norite kandidatuoti? Spauskite "Siųsti CV".
Siųsti CV
DHL LIETUVA http://www.dhl.lt

DHL LIETUVA, UAB

DHL (www.dhl.lt) - pasaulyje pirmaujanti skubių siuntų ir logistikos kompanija, klientams siūlanti pažangiausias skubių siuntų ir krovinių gabenimo oro, jūrų ir sausumos transportu paslaugas ir sprendimus į 228 pasaulio šalių. 400 000 profesionali darbuotojų komanda DHL klientams garantuoja greitas ir patikimas paslaugas ir visada siekia viršyti kliento lūkesčius. DHL centrinė būstinė yra Bonoje, o 100 proc. jos akcijų priklauso Deutsche Post grupei. DHL Lietuvoje veikia nuo 1992 metų, šiuo metu kompanijoje dirba 140 darbuotojų.

Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2018-03-31 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...