Technologijų era

Technologijų era, UAB

Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė)

Atlyginimas atskaičius mokesčiusNuo 650 €
Skelbimas galioja iki:2020-05-31
Darbo pobūdis:Prisijunk prie Siųsk pigiau komandos!

Esame draugiški, aktyvūs, linksmi ir ieškome dar vieno šeimos nario, kuris norėtų papildyti mūsų kolektyvą.
Jei tu myli klientus, esi entuziastingas (-a), komunikabilus (-i) ir orientuotas (-a) į sprendimus - šis darbas kaip tik Tau!
Tapdamas (-a) Siųsk pigiau klientų aptarnavimo vadybininku (-e) kas dieną rūpinsiesi klientais, padėsi jiems išspręsti visus kilusius klausimus ir pasiūlysi jiems tinkamiausią sprendimą.
Darbas Aleksote, Kaune, naujame moderniame Siųsk pigiau biure.

Tu būsi atsakingas už:
  • Atvykstančių klientų priėmimą biure bei pagalbą pildant užsakymus;
  • Klientų užklausų valdymą telefonu, el. paštu, „Pagalba gyvai“ svetainėje;
  • Greitą sprendimo atradimą atitinkamai pagal kliento poreikius;
  • Užsakymų administravimą – registravimą, siuntos dokumentų persiuntimą klientams ir pan.;
  • Klientų pasitenkinimo gerinimą;
  • Glaudų bendravimą su Siųsk pigiau partneriais (kurjeriais) telefonu, el. paštu;
  • Kolegų informavimą, kilus bet kokiems nesklandumams;
  • Įmonės paslaugų pristatymą, pardavimą bei komercinių pasiūlymų ruošimą, jeigu atsirastų poreikis.

Reikalavimai darbuotojui:
  • Malonus ir sklandus bendravimas;
  • Plati šypsena ir gebėjimas išklausyti;
  • Atsakingumas;
  • Tu gerai atpažįsti prioritetinius darbus, planuoji savo ir kitų laiką;
  • Taisyklinga lietuvių kalba;
  • Darbas su kompiuteriu;
  • Noras tobulėti ir prisidėti prie įmonės gerovės.
Privalumai:
  • Klientų aptarnavimo patirtis;
  • Anglų ir rusų kalbų mokėjimas.
Įmonė siūlo:
  • Draugišką, linksmą ir šmaikštų kolektyvą, su kuriuo gera dirbti kartu;
  • Kvapnią kavą (arbatą) kas rytą;
  • Kolektyvo pramogas kas mėnesį – „Team building‘as“;
  • Galimybę tobulėti tavo pasirinktuose mokymuose/seminaruose, susijusiuose su tavo darbo sritimi.
Kontaktinis telefonas: 8 650 22002
Daugiau darbo skelbimų >>
Šio darbo skelbimo galiojimo laikas baigėsi 2020-05-31 Daugiau darbo skelbimų >
Rašykite mums kilus klausimams.
Būsime labai dėkingi, jei pranešite mums apie pastebėtas
tinklapyje klaidas ar pageidaujamas funkcijas.
Teiraujuosi dėl:
Jūsų vardas:
El.pašto adresas:
Telefonas(nebūtina):
Klausimai, pageidavimai:
Prašome palaukti...